Ailenizle Huzurlu Tatil

Bir aile işletmesi olan Çağrı Pansiyon, aileniz için en uygun tatili size sunar. Özel yüzme havuzu, denize yakınlığı geniş bahçesi ve zeytin ağaçları altında huzurlu anlar Fıstıklı'da sizi bekliyor.

Çağrı Pansiyon Marmara denizinin en güzel kumsallarına sahip Armutlu - Fıstıklı'da zeytin ağaçları arasına kurulmuş bir tesistir. Tesisimiz Armutlu'nun doğal ortamının deniz ve kumsalla buluştuğu noktada sizlere hizmet vermektedir.

Çağrı Pansiyon ferah ve rahat odaları, sahile yakınlığı ve ev rahatlıında huzurlu bir tatil imkanıyla konuklarını bekliyor.

Çağrı Pansiyon İstanbul'dan Armutlu'ya deniz otobüsü ile 90 dakika, Bursa'dan ise karayolu ile 60 dakika uzaklktadır. Pansiyonumuz ayrıca Gemlik'e 7 km, Armutlu'ya 7 km ve Yalova'ya 60 km mesafededir.

Yılın istediğiniz zamanında tatiliniz için bizimle görüşebilir, rezervasyon ve detaylar konusunda bilgi edinebilirsiniz.

7/24 Wifi ve Sıcak Su

Doğru bilgilendirme

Sürpriz ödemeler yok

Otopark alanı

En uygun fiyatlar

Uygun lokasyon

Fıstıklı'da Pansiyon: Çağrı

Çağrı Pansiyon işletmesi, Marmara Denizinin en güzel kumsallarına sahip Armutlu ilçesinin Fıstıklı Köyü'nde zeytin ağaçlar arasında kurulmuş bir tesisdir.

Özel bahçesi, otoparkı, yüzme havuzu, denize kolay erişimi ile Çağrı Pansiyon Fıstıklı Armutlu'daki eviniz.

2000

Yılından beri hizmetteyiz

4

Farklı oda seçeneği

100

Denize uzaklığı

100

Konuk kapasitesi